Spotkania z kulturą i językiem włoskim oraz angielskim | 1-2022

Bezpłatne spotkania z kulturą i językiem włoskim i angielskim | 1-2022
Bezpłatne spotkania z kulturą i językiem włoskim i angielskim | 1-2022

Zapraszamy na zajęcia językowe online organizowane w ramach projektu „ESC: Meet me in the library 2021-2022” finasowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności, dzięki czemu udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2022 r. i prowadzone będą z wykorzystaniem programu Zoom.

Dzięki programowi Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć Annalaurę – wolontariuszkę z Włoch, która promuje kulturę swojego kraju oraz prowadzi zajęcia w języku włoskim i angielskim.

I edycja ESC –  zajęcia Annalaury (od stycznia 2022 r.)

Zajęcia z języka włoskiego i angielskiego poprowadzi Wolontariuszka ESC:

Annalaura Lombardi
Annalaura Lombardi

Annalaura Lombardi pochodzi z miasteczka Tufino położonego obok Neapolu. Ukończyła studia licencjackie na kierunku dotyczącym zagranicznych kultur i języków. Jej specjalnością była lingwistyka, literatura oraz język rosyjski i niemiecki. Za pośrednictwem programu Erasmus Annalaura odwiedziła Niemcy, gdzie poznała tamtejszą kulturę. Od wielu lat pracuje jako korepetytorka języka włoskiego i niemieckiego oraz jako animatorka w swoim rodzinnym mieście. Interesuje się psychologią, literaturą, kinem i trekkingiem. W Polsce chciałaby raz jeszcze przeżyć fascynującą przygodę mieszkania i pracowania w odległym, odmiennym kulturowo kraju.

Uwaga!
Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Galeria zdjęć EVS 2012-2021

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s