„Oh lá lá” – spotkania z językiem francuskim dla mam z dziećmi (poziom podstawowy)

Dzięki programowi Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS) Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć wolontariusza z Francji, który będzie prowadzić spotkania w języku francuskim dla rodziców i opiekunów z małymi dziećmi. Florian będzie promować kulturę swojego kraju.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Zapał do nauki języka obcego,
  2. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
  3. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  4. Dobry humor i pozytywne nastawienie.

Terminy (środy):
18, 25 października 2017
8, 15, 22, 29 listopad 2017
6, 13, 20 grudnia 2017
3, 10, 17, 24, 31 stycznia 2018
7, 14  lutego 2018
Godzina: 10.00–11.00

Zapisy: Formularz zapisu

Miejsce: Wypożyczalnia i Pracownia dla Dzieci WBP w Krakowie, ul. Rajska 1, pok. 48
Kontakt:
tel. 12 37 52 256
e-mail: dzieci@rajska.info

Prowadzący: Florian Mathe (wolontariusz z Francji)
Florian Mathe pochodzi z małej miejscowości we Francji. Uwielbia podróżować, odwiedził między innymi Kanadę, USA, Tunezję, Australię, Nową Zelandię. Porozumiewa się w pięciu językach (francuskim – jest jego językiem ojczystym, angielskim, hiszpańskim, rosyjskim i szwedzkim). W Polsce był dwukrotnie, zainteresował się naszą kulturą i planuje nauczyć się języka polskiego.
Wolontariusz posługuje się wyłącznie językiem francuskim i angielskim.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach powoduje skreślenie uczestnika z listy. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych.

Galeria zdjęć 2012-2017

Projekt „EVS – Beyond the boundaries! – Meet me in the library 2017-2018” realizowany jest w ramach programu “Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS)” w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży. Ze strony Biblioteki projekt koordynuje Dział Edukacji, Nauki i Badań.

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich .doc

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich .pdf

Reklamy