Nice to meet you – spotkania z językiem angielskim dla młodzieży (od 13 do 20 lat) (poziom pre-intermediate)

Dzięki programowi „Europejski Korpus Solidarności (ESC)” Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć wolontariusza z Niemiec, który będzie prowadzić spotkania online dla osób znających język angielski na poziomie podstawowym i rozpoczynających naukę na poziomie pre-intermediate. Zajęcia odbędą się zdalnie z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Znajomość podstaw języka angielskiego.
  2. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie (niewymagana w okresie pandemii).
  3. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i Internetu (opcjonalnie: tablet/smartfon).
  4. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki/głośniki (mogą być wbudowane w laptopa).
  5. Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.

Terminy (soboty):
6, 13, 20, 27 marca 2021
10, 24 kwietnia 2021
8, 15, 22, 29 maja 2021
5, 12 czerwca 2021

Godzina: 11.00-12.00

Zapisy: Formularz zapisu

Kontakt:

Wypożyczalnia i Pracownia dla Młodzieży WBP w Krakowie, ul. Rajska 1, pok. 51
tel. 12 37-52-275
e-mail: mlodziez@rajska.info

Prowadzący: Hannes Böttcher (wolontariusz z Niemiec)
Hannes Böttcher mieszka w niewielkiej miejscowość w północnych Niemczech. Niedawno ukończył szkołę średnią, gdzie aktywnie udzielał się w lokalnych stowarzyszeniach i organizacjach. Interesuje się sportem, lubi też czytać książki i słuchać podcastów. W przyszłości chciałby pracować w obszarze polityki zagranicznej. Pobyt w Polsce to dla niego idealna okazja na zdobycie doświadczenia w pracy zagranicą.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach powoduje skreślenie uczestnika z listy. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. 

Galeria zdjęć 2012-2020

Projekt „ESC: Volunteering Solidarity – built to last – Meet me in the library 2020–2021” realizowany jest w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży. Ze strony Biblioteki projekt koordynuje Dział Edukacji, Nauki i Badań.

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich .doc

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich .pdf