„Nice to meet you” – spotkania z językiem angielskim dla młodzieży (od 13 do 20 lat) (poziom pre-intermediate)

Dzięki programowi Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS) Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć wolontariusza z Hiszpanii, który będzie prowadzić spotkania w języku angielskim dla osób znających język angielski na poziomie podstawowym i rozpoczynających naukę na poziomie
pre-intermediate
.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Znajomość podstaw języka angielskiego,
  2. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
  3. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  4. Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.

Terminy (soboty):
20, 27 października 2018
3, 10, 17, 24 listopada 2018
1, 8, 15, 22 grudnia 2018
5, 12, 19, 26 stycznia 2019
2, 9, 16 lutego 2019
Godzina: 9.00-10.00

Zapisy (od września 2018): Formularz zapisu

Miejsce: Wypożyczalnia i Pracownia dla Młodzieży WBP w Krakowie, ul. Rajska 1, pok. 51
Kontakt:
tel. 12 37 52 275
e-mail: mlodziez@rajska.info

Prowadzący: Alvaro Marinero (wolontariusz z Hiszpanii)
Alvaro Marinero pochodzi z Madrytu. Studiował anglistykę, posiada duże doświadczenie w nauczaniu języków, przede wszystkim angielskiego i hiszpańskiego. Aktywnie udziela się społecznie. Uczestniczył w programie Erasmus Student Network. Pobyt w Polsce traktuje jako szansę na poznanie nowej kultury i ciekawych ludzi.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach powoduje skreślenie uczestnika z listy. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych.

Galeria zdjęć 2012-2019

Projekt „EVS: Together = Furhter – Meet me in the library 2018-2019” realizowany jest w ramach programu „Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS)” w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży. Ze strony Biblioteki projekt koordynuje Dział Edukacji, Nauki i Badań.

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich .doc

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich .pdf

Reklamy