Buongiorno! – spotkania z językiem włoskim dla osób 18+ (poziom podstawowy) | 3-2023

Chiara Casadei
Buongiorno! – spotkania z językiem włoskim dla osób 18+ gr. 1 (poziom podstawowy) | 3-2023

Dzięki programowi Komisji Europejskiej – European Solidarity Corps (ESC) / Europejski Korpus Solidarności Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć Chiarę – wolontariuszkę z Włoch, która będzie prowadzić bezpłatne spotkania online w języku włoskim Buongiorno! (poziom podstawowy). Chiara będzie również promować kulturę swojego kraju. Zajęcia odbędą się zdalnie z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Znajomość podstaw wyżej wymienionego języka – rozumienie wypowiedzi i często używanych wyrażeń związanych z życiem codziennym oraz umiejętność porozumiewania się w prostych, rutynowych sytuacjach komunikacyjnych.
  2. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu (opcjonalnie: tablet/smartfon).
  3. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki/głośniki (mogą być wbudowane w laptopa).
  4. Umiejętność samodzielnej obsługi programu Zoom.
  5. Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.
  6. Wiek 18+.

Terminy (czwartki):
9, 16, 23, 30 marca 2023 r.,
6, 13, 20, 27 kwietnia 2023 r.,
4, 11, 18, 25 maja 2023 r.,
1, 15, 22 czerwca 2023 r.

Godzina: 11.30-13.00

Zapisy: Formularz zapisu

Kontakt:
Wypożyczalnia i Czytelnia Zbiorów Obcojęzycznych
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
31-124 Kraków ul. Rajska 1
tel. 12 375-22-82
obcojezyczna@rajska.info

Prowadząca: Chiara Casadei (wolontariuszka z Włoch)
Chiara Casadei pochodzi z Rimini, położonego nad Morzem Adriatyckim miasta północnych Włoch. Studiowała naukę o komunikacji społecznej na Uniwersytecie Bolońskim. Książki to jedna z jej największych pasji, dlatego zainteresował ją wolontariat w bibliotece. Oprócz tego bardzo lubi podróżować, gotować, piec i spędzać czas z przyjaciółmi. Podczas projektu ESC chciałaby przekazywać wiedzę na temat kultury swojego kraju oraz dzielić się swoją kreatywnością i oryginalnymi pomysłami.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc.  Terminy zajęć mogą ulec zmianie. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność na zajęciach powoduje skreślenie uczestnika z listy. W celu usprawiedliwienia nieobecności należy poinformować (telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail) pracowników agendy, w której odbywają się zajęcia. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Galeria zdjęć EVS/ESC 2012-2023

Projekt ESC: Meet me in the library 2022–2023 realizowany jest w ramach Programu Komisji Europejskiej – European Solidarity Corps (ESC) / Europejski Korpus Solidarności w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży. Ze strony Biblioteki projekt koordynuje Dział Edukacji, Nauki i Badań.

Pozostałe spotkania z językiem i kulturą | 2023

 


Reklama

Jedna uwaga do wpisu “Buongiorno! – spotkania z językiem włoskim dla osób 18+ (poziom podstawowy) | 3-2023

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s