Spotkania z kulturą i językiem francuskim oraz angielskim | 11-2021

Bezpłatne spotkania z kulturą i językiem francuskim i angielskim | 11-2021
Bezpłatne spotkania z kulturą i językiem francuskim i angielskim | 11-2021

Zapraszamy na zajęcia językowe online organizowane w ramach projektu „ESC: Meet me in the library 2021-2022” finasowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności, dzięki czemu udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2021 r. i prowadzone będą z wykorzystaniem programu Zoom.

Dzięki programowi Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć Nelly – wolontariuszkę z Francji, która promuje kulturę swojego kraju oraz prowadzi zajęcia w języku francuskim i angielskim.

I edycja ESC –  zajęcia Nelly (od listopada 2021 r.)

Zajęcia z języka francuskiego i angielskiego poprowadzi Wolontariuszka ESC:

Nelly Trichard pochodzi z niewielkiej miejscowości znajdującej się obok Lyonu. Ukończyła studia pedagogiczne z języka angielskiego ze specjalizacją nauczania osób z niepełnosprawnościami. Przez pół roku w ramach programu Erasmus mieszkała w Hiszpanii. Podczas studiów pracowała i porozumiewała się z mieszkańcami wielu krajów Europejskich. Nelly czuje się związana z naszym krajem, ponieważ jej mama oraz dziadkowie mają polskie korzenie. Od dawna marzyła o odbyciu wolontariatu właśnie tutaj, dzięki czemu mogłaby lepiej poznać naszą kulturę odkrywając przy tym dziedzictwo swojej rodziny.

Uwaga!
Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Galeria zdjęć EVS 2012-2021

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s