Spotkania online z kulturą i językiem hiszpańskim, włoskim, niemieckim i angielskim | 3-2021

Spotkania z kulturą i językiem dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Spotkania z kulturą i językiem dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zapraszamy na zajecia językowe online organizowane bezpłatnie w ramach projektu „ESC: Volunteering Solidarity – built to last – Meet me in the library 2020–2021” realizowanego w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży.

Dzięki programowi Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć wolontariuszy z Włoch, Hiszpanii oraz Niemiec, którzy promują kulturę swoich krajów oraz prowadzą w Bibliotece zajęcia w językach włoskim, hiszpańskim, niemieckim i angielskim.

II edycja ESC (od marca 2021 r.)

Pozostałe zajęcia językowe w WBP w Krakowie

Zajęcia z języka włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego poprowadzą Wolontariusze ESC:

Silvia Saccavino
Silvia Saccavino

Silvia Saccavino pochodzi z Rzymu, gdzie ukończyła studia z zakresu współpracy międzynarodowej i rozwoju. Poza językiem włoskim, mówi również po angielsku, hiszpańsku i niemiecku. Posiada doświadczenie w pracy translatora oraz animatora zabaw dla dzieci. Pracowała również w bibliotece uniwersyteckiej. W wolnych chwilach tańczy Swing, lubi czytać w językach obcych.

Hannes Böttcher
Hannes Böttcher

Hannes Böttcher mieszka w niewielkiej miejscowość w północnych Niemczech. Niedawno ukończył szkołę średnią, gdzie aktywnie udzielał się w lokalnych stowarzyszeniach i organizacjach. Interesuje się sportem, lubi też czytać książki i słuchać podcastów. W przyszłości chciałby pracować w obszarze polityki zagranicznej. Pobyt w Polsce to dla niego idealna okazja na zdobycie doświadczenia w pracy zagranicą.

Davide Castello
Davide Castello

Davide Castello. Jego rodzinne miasto to Genua w północno-zachodniej części Włoch. Davide interesuje się historią i polityką, lubi podróżować oraz poznawać nowe osoby i kultury. Ceni sobie zdrowy styl życia, regularnie biega i ćwiczy. Davide ukończył studia z zakresu marketingu, miał okazję mieszkać i pracować w Finlandii. Wolontariat w bibliotece traktuje, jako możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności.

Javier Holgado
Javier Holgado

Javier Holgado pochodzi z miejscowości Kadyks w południowej Hiszpanii. Oprócz języka ojczystego mówi również po angielsku. Ukończył studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. Miał okazję studiować i pracować w Austrii, gdzie był asystentem nauczyciela oraz w USA w trakcie obozów letnich dla dzieci. W czasie wolnym lubi jeździć na rowerze i chodzić do kina. W trakcie wolontariatu chce sprawdzić się, jako nauczyciel języka hiszpańskiego.

Uwaga!
Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Galeria zdjęć EVS 2012-2020

Spotkania z kulturą i językiem dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Reklama

4 uwagi do wpisu “Spotkania online z kulturą i językiem hiszpańskim, włoskim, niemieckim i angielskim | 3-2021

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s