Spanish Corner – konsultacje z języka hiszpańskiego / 3-2020

Pablo Castiñeira Núñez
Pablo Castiñeira Núñez

Dzięki programowi Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS) Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma przyjemność gościć wolontariusza z Hiszpanii, który będzie promować kulturę swojego kraju i prowadzić konsultacje z języka hiszpańskiego dla wszystkich chętnych.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
  2. Zapał do nauki języka obcego, dobry humor i pozytywne nastawienie.

Terminy (czwartki):
12, 19, 26 marca 2020
2, 16, 23, 30 kwietnia 2020
7, 14, 21, 28 maja 2020
4 czerwca 2020

Godzina: 10.15-11.15

Wstęp wolny

Miejsce: Arteteka WBP w Krakowie, ul. Rajska 12 (wejście od ul. Szujskiego)

Kontakt:
tel. 12 37-52-140, 12 37-52-142, 12 37-52-143
e-mail: arteteka@rajska.info

Prowadzący: Pablo Castiñeira Núñez (wolontariusz z Hiszpanii)
Pablo Castiñeira Núñez pochodzi z Walencji we wschodniej części Hiszpanii. Interesuje się sportem, lubi medytować, czytać książki i uczyć się o innych kulturach. Oprócz języka narodowego biegle posługuje się językiem angielskim. Studiował inżynierię lądową na Politechnice w Walencji. Przez dwa lata pracował jako korepetytor, ucząc rysunku technicznego, robotyki i matematyki. Nie mówi po polsku, jednak jest zafascynowany kulturą i chętnie pozna język

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych.

Galeria zdjęć 2012-2020

Projekt „EVS: Together = Furhter – Meet me in the library 2019-2020” realizowany jest w ramach programu „Erasmus+ Młodzież, Akcja 1. Mobilność edukacyjna: Wolontariat Europejski (EVS)” w porozumieniu partnerskim Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie ze STRIM – Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży. Ze strony Biblioteki projekt koordynuje Dział Edukacji, Nauki i Badań.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s