Maraton Pisania Listów Amnesty International | 6-8.12.2017

Maraton Pisania Listów Amnesty International | 6-8.12.2017
Maraton Pisania Listów Amnesty International | 6-8.12.2017

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie po raz kolejny zaprasza do wzięcia udziału w Maratonie Pisania Listów organizowanym przez Amnesty International.

Wszystkich, którzy zechcą przyłączyć się do akcji, zapraszamy w dniach 6-8 grudnia 2017 r. do specjalnie przygotowanych stolików ustawionych w holu WBP w Krakowie w godzinach od 12.00 do 18.00.

Idea Maratonu narodziła się w warszawskiej grupie lokalnej Amnesty International w 2001 r. Z czasem Maraton stał się akcją ogólnoświatową, organizowaną w licznych państwach Europy Zachodniej, USA, a nawet w Nowej Zelandii i na Bermudach. Dziś Maraton uważany jest za istotny wkład Polski w globalną świadomość Amnesty International.

W tegorocznym Maratonie pomagamy 10 bohaterom z różnych stron świata m.in. z  Egiptu, Chin, Turcji, Bangladeszu oraz Izraela. Organizatorem XVIII Międzynarodowego Maratonu Pisania Listów Amnesty International jest Grupa Lokalna Kraków, która zaprasza wszystkich chętnych do udziału w maratonie.

W trakcie wydarzenia wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniu oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s